Васильків

Владлен Сергієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

17 липня 2014 року у Вищому адміністративному суді відбулося засідання у справі 810/3650/14, який скасував постанову Київського апеляційного адміністративного суду http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/3... і залишив у силі постанову Київського окружного адмінсуду про визнання протиправними дій Васильківської міської виборчої комісії та визнання постанови Васильківської міської виборчої комісії №25 від 10.06.2014 "Про реєстрацію на посаду Васильківського міського голови Сабова С.О." протиправною, оскільки приймалася вона неповноважним складом Васильківської міської виборчої комісії.

У звязку з цим, сьогодні у місті Василькові, Київської області частина територіальної громади та депутатського корпусу Васильківської міської ради не визнає обраного на позачергових виборах Васильківського міського голови 25.05.2014 Сабова Сергія Олександровича, що призводить до розладу роботи міської ради, виконавчого комітету, управлінь, відділів та комунальних підприємств.

Прошу Вас надати роз'яснення того, чи є правомочним Сабов С.О. і чи має він право після винесення постанови ВАСУ від 17.07.2014 здійснювати повноваження Васильківського міського голови?

З повагою,

Владлен Сергієнко

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

Владлен Сергієнко залишив коментар ()

Дякую за відповіть, Жанна Іванівно!