Варненська 7/4

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В місті Одеса навпроти будинку по вул. Варненській, 7/4 (біля проізжої частини) встановлюються стовпи.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати інформацію, які саме роботи ведуться за вищевказаною адресою та на підставі яких документів.
2.Поінформувати, хто виконує роботи із встановлення стовпів навпроти вул.Варненської, 7/4.
3.Поінформувати про мету виконання вищезазначених робіт.

З повагою,

Катерина

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]