Вакцинація від COVID-19 вагітних

Поліна Пастернак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи проводились клінічні випробування вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на вагітних?
Надати дані клінічних випробувань щодо успішності застосування вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на вагітних.

2) Чи є вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 повністю безпечною для вагітної та плоду?

3)Чи рекомендує МОЗ робити щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 вагітним?

4) Надати дані щодо побічних ефектів,в рамках клінічних випробувань,які може спричинити вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 , для вагітної та плоду.

5) Чи зобов'язаний лікар,за вимогою вагітної, надати відвід від вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на час вагітності?

Звертаю увагу на те, що згідно з частиною третьою статті 22 Закону України
«Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацію, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Зазначену інформацію прошу надати у визначений законом строк за адресою: Сумська обл.,м. Путивль, вул. Першотравнева, 28 41500 та на електронну скриньку.

З повагою,

Поліна Пастернак

Директорат фармацевтичного забезпечення,

1 Attachment

--

З повагою

Директорат фармацевтичного забезпечення,

Міністерство охорони здоров'я України

[1]www.moz.gov.ua

References

Visible links
1. http://www.moz.gov.ua/