Вакцинація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На підставі яких статей законодавства аби не порушити законого права на працю, встановленого Конституцією України та КЗпП, щоб працівник, який підлягає обовязковій вакцинації згідно постанови КМУ 1236 від 9 грудня 2020 р. та наказу МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням", який згідно ст.286 ЦК України, ст.39-1 Законодавства України про охорону здоров’я, не бажає розголошувати медичну таємницю про стан свого здоров’я та добровільно надавати до роботи медичні документи (сертифікат, підтверджуючий вакцинацію від COVID-19, ПЛР-тест, довідка від лікаря) замість відсторонення від роботи був переведений на дистанційну форму праці, яка буде захищати його здоров'я, тому що він буде залишатися вдома і таким чином мінімізуються ризики інфікування?

З повагою,

Надія

Доброго дня!

Вибачте, але відповідь по суті питання ви не надали. Керуючись якою нормою закону працедавець має право вимагати від працівника інформацію про щеплення? Прошу надати саме цей закон.

З повагою,

Надія

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

показати цитоване