Вакантні посади для лікарів-інтернів на 2020 рік.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександра Бугай, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександра Бугай

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Перелік вакантних посад лікарів-інтернів для випускників 2020 року бюджетної форми навчання ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" у місті Дніпро та Дніпропетровській області на 2020 рік.

З повагою,

Олександра Бугай

Міністерство охорони здоров'я

Посилання

Від: облздрава ОГА приемная

Посилання

Олександра Бугай

Доброго дня!

Дякую Вам за відповідь, але Ваша відповід була зовсім не інформативною. Тому хочу ще раз наголосити на моему проханні, а саме, надати СПИСКИ вакантних місць для лікарів-інтернів бюджетної форми навчання КЗ "ДМА МОЗ України" в м.Дніпро та Дніпропетровській області на 2020 рік. Прощу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості вакантних місць і спеціальності.
З повагою,

Олександра Бугай

Від: Алена А Боровенская

Посилання