Вакансії на інтернатуру

Анна Коконос

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У 2021 році я закінчую ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" я студентка бюджетної форми навчання . Прошу надати інформацію про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м. Дніпрі, Запоріжжі, Хмельницькому та в їх районих центрах станом на 17.01.2021 .Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначеням організації, кількості місць і спеціальності.
Та відповідь чи можна самостійно шукати місце іниернатури у комерційних закладах,а не у державних установах .
що до наявності вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів III-IV рівня акредитації в Дніпропетровській області, Запорізькій області, Хмельницькій області. Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначеням організації, кількості вакантних місць і спеціальності.

З повагою,

Анна Коконос