Вакансії на інтернатуру

Заболотна Анна Юріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2019 році я закінчую ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" я студентка бюджетної форми навчання . Прошу надати інформацію про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м. Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Кременчузі, Покрові та в їх районих центрах станом на 07.12.2018 .Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначеням організації, кількості місць і спеціальності.
Та відповідь чи можна самостійно шукати місце іниернатури у комерційних закладах,а не у державних установах .

що до наявності вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів III-IV рівня акредитації в Дніпропетровській області, Запорізькій області, Полтавській області. Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначеням організації, кількості вакантних місць і спеціальності.

З повагою,

Заболотна Анна Юріївна

департамент управління персоналом та кадрової політики, Міністерство охорони здоров'я

2 Attachments

Департамент охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації,

1 Attachment

'

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

облздрава ОГА приемная,

1 Attachment