Вагові комплекси

Беженару Ірина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

чи отримала Моколаївська область у липін 2017 року вагові комплекси для здійснення габаритно-вагового контролю великовагових транспортних засобів від Державної служби України з безпеки на транспорті? Якщо в область поступили вагові комплекси у липні 2017 ркі, просимо вказати звідки.

З повагою,

Беженару Ірина

Київ. Лесі Українки 3

Беженару Ірина

Доброго дня!

чи отримала Моколаївська область у липін 2017 року вагові комплекси для здійснення габаритно-вагового контролю великовагових транспортних засобів від Державної служби України з безпеки на транспорті? Якщо в область поступили вагові комплекси у липні 2017 роки, просимо вказати звідки.

Повідомляю, це є повторний запит,у разі ненадання інформації, я оскарживатиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Беженару Ірина