В черговий раз щодо цільової програми «Адаптація сімей внутрішньо переміщених осіб у с. Невське Кремінського району» станом на листопад 2017р.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи положення частини 1 статті 1,частини 4 статті 9, частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України у взаємозв’язку з положеннями частини 5 статті 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,та , враховуючи,що запитувана інформація є суспільно значимою,стосується використання бюджетних коштів, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати копію цільової програми «Адаптація сімей внутрішньо переміщених осіб у с. Невське Кремінського району»,затвердженою рішенням сесії Невської сільської ради.
2.Надати копію проектної заявки та грантової угоди ,або копію іншого документу ,що підтверджує співучасть , за пілотним проектом програми «Адаптація сімей внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості» ,який реалізується у селищі Невське Кремінського району за фінансової підтримки ЄС при адмініструванні ГО «М.АРТ.Ін-клуб»,із співфінансуванням з обласного бюджету.
3.Надати звіт про виконання пілотного проекту програми «Адаптація сімей внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості» ,який реалізується у селищі Невське Кремінського району,станом на листопад 2017р.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236