Узаконена корупція судів.

Тарас Стеценко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

2013 році, за часів тиранії Януковича, суддя Суворовського міського суду м.Одеси був затриманий за отримання хабаря на гарячому, за що був відсторонений від виконання суддівських обов'язків на підставі клопотання тиранійської Генпрокуратури та було розпочате слідство.
На теперішній час суддя продовжує виконувати свої судові повноваження та коїти правосуддя, пишаючись досягненнями Революції гідності , евроінтеграційною судовою реформою та нетиранійською лояльністю до хабарності сучасної Генпрокуратури . .

На підставі викладеного, громадськості буде вкрай цікаво та потрібно отримати інформацію про патріотичні та відважні дії судді Лупенко А.В. вчинені ним у період Революції Гідності, котрі стали приводом для повернення судді Лупенко А.В. до виконання ним суддівських обов'зків у теперішній час.

З повагою,

Тарас Стеценко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment