Утримання школи №293 Деснянського району м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Шкуратова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Шкуратова

Добрий день!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатися із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати таку інформацію (такі документи):

Кои і скільки директор школи №293 КОСТІНА ЛАРИСА ЮРІЇВНА подавала запитів до Деснянського відділу освіти в м. Києві щодо ремонту будівлі школи і реконструкції подвір'я школи, а саме ремонт плиткового покриття подвір'я, заднього двору школи, стін школи, стадіону. Якщо подавала, то яка була відповідь.

На коли запланована реконструкція школи, особливо задньої стіни, з якої осипається облицювання, що є небезпечним для дітей.

На коли запланована реконструкція стадіону школи, тому що він перебуває в занедбаному стані і діти не мають змоги займатися на свіжому повітрі.

На коли запланований ремонт внутрішніх приміщень школи - коридорів, класів, заміна вікон. Там усе перебуває в занедбаному стані.

У незадовілдьному стані перебувають двір, стадіон, інших приміщення на території школи. Школа псує зовнішній вигляд мікрорайону. Навіть опале листя не прибирається.

Також є скарги батьків на рівень навчання дітей у школі 293 - він незадовільний. Школа не має гарної репутації серед мешканців району і батьки не розглядають її як гідний заклад для навчання дітей.

Чи доцільне перебування директора на посаді за результатами її роботи.

Прошу розслідувати діяльність директора школи КОСТІНОЇ ЛАРИСИ ЮРІЇВНИ щодо утримання приміщення школи і пришкілької території.

З повагою,

Тетяна Шкуратова

група технічного нагляду,

1 Attachment

--
З повагою

Загальний відділ ДРДА,

1 Attachment