Уточнення Шевченківський р-н 2015, харчування, коди єдрпоу

Діденко Лілія

Доброго дня!

На інформаційний запит про видатки за 2015р, по школам та дитячим садкам надана неповна інформація. Продукти харчування вказані згідно згідно з кодом ДКПП.Наприклад, м'ясо великої рогатої худоби свиней, овец,кіз, коней та інщих тварин родини конячих свіже чи охолоджене. Яке саме м`ясо було поставлено до шкільних закладів, кіз чи коней, свіже чи охолоджене? В запиті було прохання вказати по кожному закладу, а ви вказали взагалі.
Прошу надати витрати на продукти та послуги харчування по кожному закладу, а також вказати точне найменування товару, яке вказано в прибутковій накладній.

Також прошу надати коди ЄДРПОУ наступних постачальників: Дніпроп обл спец РБП ПР0,ПП Миронюк Л.В.,ПрАТ"Фарлеп-Інвест/ЦентрфяПрАТФарлеп-І,ФО-П Капустін О.М.,ФОП"Сідельник" ,ПП "Екипаж",ТОВ"Кред",ТОВ"Захист Спектор",ТОВ ПИ ДПСК,ТОВ"Сервіс",ПП Таран Л.М.,ПП Бабенко А.С.,ТОВ"Товариство покупців",ФЛП"Міхайловський В.Ю.",ФОП Лозовий М.В.,ФОП Москаленко О.В.,ФОП"Сердюк Р.В.,ФОП Павленко Людмила Анатоліївна,ТОВ"Дайкстрой",ТОВ"Комп ютерні системи"

З повагою,

Діденко Лілія

Оксана Назарчук,

3 Attachments

С уважением,
Оксана Назарчук
[1][email address

References

Visible links
1. mailto:[email address]