Уточнення 10% за деззасоби медпрацівникам закладів освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Дякую за гарну відповідь. Я погано сформулювала свій запит, тому отримала відповідь не не те питання, яке мене цікавило.
По доплататам 10% за деззасоби позиція МОН інша - треба використовувати інший документ, а саме наказ МОЗ, яких регулює оплату праці медиків
https://dostup.pravda.com.ua/request/729...
https://dostup.pravda.com.ua/request/739...
Але що ти документом, що іншим передбачено 10% за певних умов - наказ директора, посадова інструкція, колективний договір тощо - все є у відповіді МОН.
Мене цікавлять питання:
1) Загальна кількість ставок медичних працівників у цих закладах освіти міста?

2) Для якої кількості медичних працівників освіти керівники закладів освіти встановили надбавку 10% за деззасоби? (з цих цифр я сама розрахую відсоток людей, які отримують цю надбавку, відсоток - це вже аналітика, яка не підпадає під дію закону «Про доступ до публічної інформації» , і його питати не можна).

3) Наведіть, для прикладу, по 5 будь-яких закладів кожного типу: шкільної, дошкільної та професійно-технічної освіти, де керівники закладів освіти встановили цю надбавку для своїх медичних працівників.

З повагою, Нескромна Наталія Сергіївна, медсестра шкільна з міста Київ. Наперед дякую за відповідь. Питання задаю, щоб дізнатись ситуацію з оплатою цієї надбавки в різних містах. Питання виникли після постанови КМУ №610, де забули медків освіти при піднятті зарплат усім медикам.

Миколаївська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]