Уточнений запит щодо надання копій дозвільних документів на зведення "торгово-остановочного комплекса"

Калмиков Віталій Володимирович

Доброго дня!
Дивним чином територія міського дитячого парку розташована на земельних ділянках з різними кадастровими номерами. Згідно відомостей з Державного земельного кадастру земельна ділянка №1212400000:02:033:0118 має категорію "Землі рекреаційного призначення", на яких згідно зі ст.52 Земельного кодексу України забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель. Разом з тим інша земельна ділянка,яка з боку вулиці Шевченка межує з земельною ділянкою №1212400000:02:033:0118, та на якій знаходяться об"єкти дитячого відпочинку, не позначена на Публічній кадастровій карті України, і всупереч громадським інтересам використовується в якості майданчика для ВСТАНОВЛЕННЯ споруди, яка була названа міським головою Вершиною А.О. як "торгово-остановочной комплекс".
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Прошу надати копії заяви на оформлення паспорту прив"язки та копію самого паспорту прив"язки споруди, ВСТАНОВЛЕННЯ якої ведеться на земельній ділянці, яка з боку вулиці Шевченка межує з земельною ділянкою №1212400000:02:033:0118, зі всіма додатками, які передбачені Порядком розміщення тимчасових стаціонарних споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград.
2. Копію протоколу засідання Комісії з погодження розміщення тимчасових споруд, на якому було прийнято рішення на надання дозволу на ВСТАНОВЛЕННЯ споруди "торгово-остановочного комплекса".
3.Копію рішення виконкому про погодження місця розміщення цієї споруди.
4.Копію договору про пайову участь в утриманні об"єкта, ВСТАНОВЛЕННЯ якого ведеться на земельній ділянці, яка межує з боку вулиці Шевченка з земельною ділянкою №1212400000:02:033:0118, та копію розрахунку розміру пайової участі (внеску).
Маю надію, що це мій остаточний запит з надання вичерпної інформації щодо зведення таємничої споруди під кодовою назвою "торгово-остановочный комплекс".

З повагою,
Калмиков Віталій Володимирович

Від: Нина И Душеба
Павлоградська міська рада

Посилання