Усунення порушень, виявлених ДСНС у ЗОШ №69 (акт №24 від 20.08.20)

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно акту від 20.08.20
https://cdn.inspections.gov.ua/inspectio... у ЗОШ №69 були виявленні порушення чинного законодавства (ризик настання - надзвичайна ситуація) ,а саме
1) Не дообладнано приміщення та споруди системами протипожежного захисту
відповідно до ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного
захисту»
2) Не забезпечено працюючий персонал засобами захисту
органів дихання згідно норм належності.
Прошу надати інформацію, чи були усунені порушення, а також документи, які це підтверджують

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Заздалегідь вдячна

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради