Успенська, 22/1

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В містобудівних умовах від 16.08.2019 № 01-06/171 зазначено "до початку розроблення проектної документації з реконструкції об'єкту, у її складі необхідно, з метою збереження несучих конструкцій приміщень, які підлягають реконструкції, виконати технічний висновок про стан їх будівельних конструкцій, та передбачити заходи по їх укріпленню. Враховуючи розміщення на суміжних земельних ділянках багатоквартирного житлового будинку по вул. Успенська, 24 та загальноосвітньої школи № 39 по вул. Успенська,20, під час проектування необхідно виконати висновок щодо впливу об'єкту що реконструюється, на умови інсоляції вказаних вище будівель відповідно до ДБН В.2.2-15-2005 та ДБН В.2.2-3:2018."

"Проектні рішення з з реконструкції об'єкта необхідно узгодити з управлінням з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати копію висновку щодо впливу на сусідні будівлі об'єкту що реконструюється за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 22/1.
2. Повідомити, чи підлягають знесенню та/або реконструкції будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 24 та школи № 39 по вул. Успенській, 20.
3.Повідомити, чи проводилося обстеження та/або огляд будівель та споруд за адресами: м. Одеса, вул. Успенська, 20,22/1,24. Надати копії актів оглядів казаних об'єктів.

З повагою,

Катерина

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]