Усім, хто чекає на ВИХІД з ГРОМАДЯНСТВА

Ielyzaveta Malinovska

Шановні громадяни!

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 1 рік. Недотримання строків розгляду клопотання про вихід з громадянства Українською стороною створює для Вас небезбеку неможливості отримання іншого громадянства, незважаючи на дотримання Вами всіх процедур та строків, передбачених Українським законодавством. Окрім того, недотримання строків є прямим порушення законодовства України та Ваших прав людини.

У 2020 році було 3 укази Президента України про припинення громадянства 25.03.2020 Нрю 113 щодо 1195 осіб, 28 жовтня 2020 року Нр. 470 щодо 339 осіб та Нр. 471 щодо 1012 осіб.

у 2021 році був один Указ 14.07.2021 щодо 12 осіб.

Видавати Указ на 12 чоловік раз в 9 місяців є насмішкою та знущанням над людьми, Офіс Президента також не надає інформації стосовно наступної дати підписання Указу.

Я закликаю усіх писати Омбудсмену, це наша остання надія бути почутими, так як чим більше звернень до Омбудсмена тим більше надія на найскоріше підписання настапного Указу. Ви можете надіслати свою скаргу на [email address].

Гарного дня!

З повагою,

Ielyzaveta Malinovska

Олександр залишив коментар ()

Email не відображається. І якщо можна зразок скарги. Дякую

Протасенко Олена Павлівна залишив коментар ()

Я теж писала Омбудсмену, та буду писати ще, поки вони нк виконають закони України та не відпустять нас.
Просто образливо, що вони з нами роблять.

Підлісецький Богдан залишив коментар ()

(Витяг) In folgenden Fällen ist eine doppelte Staatsbürgerschaft bei einer Einbürgerung möglich:

Das Herkunftsland lässt eine Entlassung aus der Staatsbürgerschaft nicht zu
Das Herkunftsland reagiert zwei Jahre lang nicht auf den Antrag
https://www.anwalt.org/asylrecht-migrati...

Подав документи до нашого консульства ще в жовтні 2019! Комісія повідомила, що винесено рішення про задоволення клопотання. 2 серпня закінчився термін дії Einbürgerungszusicherung. Чиновник з Einbürgerungsbehörde повідомив, що потрібно ще 2 місяці зачекати, якщо нічого не зміниться, вони продовжать процес набуття громадянства без підтвердження втрати попереднього. Хтось може вже мав подібний досвід?

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Сергій Лісінчук залишив коментар ()

Пане Підлісецький Богдан, я намагався звурнутися до свого чиновник з Einbürgerungsbehörde у Мюнхені і все, що я отримав - страшенну образу, типу чого я йому голову морочу зі своїм інтернетом і що все це фігня повна! :(