Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталья, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи відомо районному Управлінню освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради про щорічне збільшення контингенту учнів у АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ? Чи проводяться розрахунки даного збільшення для прогнозування забезпечення учнів підручниками на новий навчальний рік?

2) Прошу надати інформацію про Стан забезпечення підручниками учнів шостих класів АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019-2020 року навчання.

3) Надати копію Запиту директора АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про потребу (нестачу) посібників для 6 х класів на 2019-2020 навчальний рік.

4) Вказати, чи є фактична нестача підручників для шостих класів у даній школі? (яка саме кількість підручників не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

5) В який термін учні 6-х класів АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

6) Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача?

7) До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

8)Наказ Директора АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про закупівлю підручників за кошти батьків.

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Наталья

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ - ОБУХІВ,