управління Інтернетом

Доброго дня!

По-перше, висловлюю своє щире захоплення від рівню участі делегації Держспецзв'язку у WSIS+10! Найщиріші вітання!

По-друге, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію з наступних питань:

1. 6-7 червня 2017 року в м. Таллінн відбувся 10-й Європейський Діалог з управління Інтернетом (eurodig.org). Чи брали представники Адміністрації участь в цьому заході? Якщо так - прошу повідомити, хто саме, з якою метою, за чий рахунок та надати звіт про відрядження. Якщо ні - то чи узгоджувались з Адміністрацією технічні завдання щодо участі інших представників українських держструктур в цьому заході? Якщо узгоджувались - прошу надати вичерпну інформацію з цього питання.

2. 26-29 червня 2017 року в м. Йоханесбург відбудеться 59 конференція ICANN (Інтернет корпорації з присвоєння імен та адрес - icann.org). Офіційними представниками в Державному Дорадчому Комітеті ICANN є Олександр Риженко та Олександр Царук. Чому в цьому комітеті нема представника Держспецзв'язку?

3. Чи узгоджують Олександр Риженко та Олександр Царук з Адміністрацією Держспецзв'язку питання, які вони будуть виносити на обговорення в ICANN? Якщо так, прошу надати вичерпну інформацію з цього приводу.

Дякую заздалегідь!

З повагою,
Оксана Приходько,
директор міжнародної громадської організації "Європейська Медіа Платформа"

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України


Attachment UTF 8 Document 57.pdf
37K Завантажити відповідь


Прохання повідомити про отримання відповіді

Посилання