Управитель багатоквартирних будинків на території міста Покров

Артем Дрегуля

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- щодо проведення відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», зареєстрованого у Мінстерстві юстиції України 24.06.2016 за № 893/29023 (зі змінами), конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (багатоквартирних будинків) в м. Покров?
- в разі проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (багатоквартирних будинків) в м. Покров прошу повідомити реквізити переможця (переможців конкурсу) та його (їх) ціну послуги;
- в разі укладення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком (багатоквартирними будинками) надати копію такого договору.

З повагою,

Артем Дрегуля