Уповноважена Верховної Ради України з прав людини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Поліна Пастернак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Поліна Пастернак

Уповноважена
Верховної Ради України з прав людини

Денісова Людмила

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)Чи обов’язкове примусове щеплення для людини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?
Якою статтею Конституції України або закону України визначено обов’язкову вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?

2)Чи має право людина відмовитися від щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?
Яка передбачена відповідальність (санкції) для особи, у разі відмови від щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2?

3)Чи належить до повноважень працівників поліції перевірка відомостей у людини та громадянина про підтвердження щеплення (сертифікат) від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 або негативний ПЛР-тест, з урахуванням положень статей Конституції України, статті 39¹ Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статті 286 Цивільного кодексу України та частини шостої статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційний хвороб»?

4)Якою статтею Конституції України або закону України визначено перевірку працівниками поліції відомостей у людини та громадянина про підтвердження вакцинації (сертифікат) від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 або негативний ПЛР-тест?

5)Чи скеровувалося Вами, як Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини до Конституційного Суду України звернення щодо роз’яснення та перевірки положень карантинних обмежень, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», якими звужено зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України та законами України?

6)Чи скеровувалася Вами, як Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини позовна заява до суду щодо скасування карантинних обмежень, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року
№ 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом
SARS-CoV-2», якими порушено Конституційні права та свободи людини, адже права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.?

Звертаю увагу на те, що згідно з частиною третьою статті 22 Закону України
«Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацію, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Зазначену інформацію прошу надати у визначений законом строк за адресою: Сумська обл.,м. Путивль, вул. Першотравнева, 28 41500 та на електронну скриньку.

З повагою,

Поліна Пастернак

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

Верховна Рада України

1 AttachmentPublic Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Департамент превентивної діяльності НПУ,

1 Attachment