Українці у Польщі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Голова українського МЗС Павло Клімкін заявив про те, що українські заробітчани вносять значущий вклад до економіки Польщі.

«Ми (українці, - ред.) реально рятуємо польську економіку, оскільки українці там працюють. Я знаю випадки, коли українцям пропонують більшу зарплатню, оскільки вони більш гнучкі, дуже сфокусовані на тому, що роблять», - сказав він журналістам в ефірі «112 Україна». https://ua.112.ua/polityka/klimkin-ukrai...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість громадян України здійснювала виїзди до Польщі протягом 2010-2017 років (деталізуйте, будь ласка, по кожному року окремо)?

2. Яка кількість громадян України працювала на сезонних роботах у Польщі протягом 2010-2017 років (деталізуйте, будь ласка, по кожному року окремо)?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Від: public.info
Міністерство закордонних справ України

Посилання