Участь військовослужбовців у анти терористичної операції

Малишев Юрій Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мій син, Малишев Захар Юрійович 1994 року народження, служить перший рік за контрактом у військовій частині 3033 в м. Запоріжжі, де командир полковник Коргаев Андрій.
14 травня 2014 року Малишев Захар був спрямований на тиждень у відрядження в м. Харків для навчання на водія БТР не дивлячись на те, що у нього немає прав і категорії для управління даною технікою. У Харкові їх затримали до 2 червня 2014 року.
В ніч з 2 червня на 3 червня за наказом 3 екіпажу на трьох БТР (кожен екіпаж складається з 3-х чоловік) виїхали в м. Ізюм для участі в бойових діях АТО. Зараз вони перебувають під м. Слов'янськом в Донецькій області, де беруть участь в бойових діях АТО.
У зв'язку з тим, що він навчається на останньому курсі коледжу КПУ і з 18 червня повинен здавати державні іспити і отримати диплом молодшого спеціаліста, в частину 3033 був наданий від коледжу виклик на державні іспити, командуванням частини 3033 виклик був проігнорований.
Я батько, Малишева Захара, для перенесення державних іспитів попросив надати мені довідку в коледж про те, що він приймає участі в бойових діях АТО і знаходиться в м. Слов'янську Донецької обл.
В отриманні такої довідки мені відмовили, в замін запропонували довідку про те, що він перебуває у відрядженні в м. Харкові.
Підсумовуючи все вищевикладене висновок:
1. командування частини 3033, порушуючи законодавство, відправило Малишева Захара водієм БТР для участі в АТО без прав і категорії, яка дозволяє управляти даною технікою;
2. командування частини 3033, порушуючи законодавство, при отриманні виклику на державні іспити не відкликали його з відрядження;
3. командування частини 3033, порушуючи законодавство, не надали довідки про те, що Малишев Захар знаходиться в зоні АТО і бере участь у бойових діях, посилаючись на те, що документально Малишев Захар перебуває у відрядженні в м. Харків.
Всі мої спроби зустрітися з командиром частини Коргаєвим Андрієм не увінчалися успіхом, відділ кадрів після прохання про надання довідки в коледж КПУ про реальне місце перебування мого сина, взагалі відмовився зі мною спілкуватися.
З усього вищевикладеного напрошується висновок, що наші войни патріоти, які беруть участь у бойових діях АТО і захищають нашу батьківщину, ризикуючи власним життям і здоров'ям, в інтересах, чий то вигоді й користі за документами знаходяться в м. Харкові. І судячи з усього не будуть отримувати відповідної оплати і не отримають статусу учасник бойових дій. Думаю, що вони знаходяться заручниками, в чиїх то корупційних схемах не дивлячись на те, що в нашій державі відбулася революція гідності, яка передбачає знищення корупції.
Прошу допомоги для вирішення цієї проблеми, думаю вона має масовий характер. Запевняю Вас, що мій син Малишев Захар не секунди не вагався, вирушаючи виконувати свій обов'язок перед Батьківщиною!!! Настрій бійців бойове, моральний дух на рівні.
Заздалегідь вдячний Малишев Юрій Володимирович, т. 0950625618; 0983262875.

З повагою,

Малишев Юрій Володимирович

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації
Міністерство оборони України

Посилання