Участь АРФЦП ОРСЦЗ у гасіння лісових пожеж

Олександр Ратовалов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Останнім часом області потерпають від лісових пожеж. Для гасіння лісових пожеж застосовують пожежно-рятувальні підрозділи, але з якихось причин для боротьби зі стихією не підіймають аварійно-рятувальні формування центрального підпорядкування (центри швидкого реагування, навчальний центр). Чому?
Адже в цих формуваннях є багато техніки і людей для гасіння лісових пожеж. У них є техніка для прокладання мініралізованих смуг (БАТ, ИМР, БТМ, ТМК, МДК, бульдозери, грейдери тощо), техніка для пожежогасіння (АЦ, АРС), оснащення для розбивки польового містечка, лопати для оснащення немеханізованих груп гасіння. Якби ці формування застосовували, то можно було б уникнути залучення для гасіння пожеж незацікавлені в цьому формування ЗСУ та НГУ.
В той час коли пожежні територіальних органів ДСНС борються зі стихією, рятувальники центрального підпорядкування займаються незрозуміло чим.

З повагою,

Олександр Ратовалов

Волошко Станіслав Валерійович, Державна служба України з надзвичайних ситуацій

1 Attachment