Учасники бойових дій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- скільки посвідчень учасника бойових дій було видано у період з березня 2014 року по 10 серпня 2015 року.
- Скільки в Україні налічується учасників бойових дій на даний момент.
- скільки з них є учасниками АТО.

З повагою,

ГО Центр UA

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Громадська організація «Центр UA»
[FOI #5993 email]

За результатами опрацювання запиту від 11.08.2015, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до
§ 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є вищим органом у системі органів виконавчої влади, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який приймає рішення після обговорення питань на його засіданнях.
Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» Міністерству соціальної політики, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) разом із заінтересованими органами виконавчої влади доручено створити єдиний реєстр учасників антитерористичної операції.
Крім того, Служба згідно із Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 10.09.2014 № 416, організовує та координує роботу з надання статусу учасника бойових дій, зокрема проводить засідання міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визначення учасниками бойових дій осіб, які брали участь в антитерористичній операції.
Разом з тим, відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 17.08.2015 за № 13981/0/2-15 надіслано до Мінсоцполітики і Служби для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди", призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на них
-------------------------------------------------------------------

172 Діловод управління у справах ветеранів та участників АТО,

1 Attachment