Учасники АТО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ярослав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- скільки є офіційно зареєстрованих учасників АТО
- скільки з них отримали пенсію, як учасники бойових дій?

З повагою,

Ярослав

Роменський Міськвиконком,

1 Attachment

Роменський Міськвиконком,

1 Attachment

УПФУ город Ромны,

Добрый день! [email address]
Про розгляд запиту
на публічну інформацію

Шановний пане Ярославе!

На Ваш запит від 17.12.2015 щодо надання інформації про учасників АТО, що надійшов електронною поштою до виконавчого комітету Роменської міської ради і, який було переадресовано листом від 22.12.2015 № 03-27/3831 для опрацювання управлінню Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі Сумської області, повідомляємо наступне.
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Враховуючи вищезазначене, управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі Сумської області, в межах своєї компетенції, доводить до Вашого відома, що на обліку в управлінні перебуває два учасника бойових дій, що брали участь в антитерористичній операції, та яким призначено пенсії по інвалідності.
Інформацією про кількість офіційно зареєстрованих учасників АТО управління не володіє, тому що функції реєстрації та обліку учасників АТО до сфери компетенції управління Фонду не належать.

Перший заступник начальника управління О.Д.Грек

Гречка 3 18 75

------------Пересылаемое письмо --------
Отправитель: [email address]

Время создания : 24 декабря 2015 г. 15:32

---------------------------------------
Всего Доброго !