У Миколаївi шахрай-забудовник ТОВ "Телець-ВАК" продає неіснуючі квартири і гаражі!

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Tetiana, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Звертаємося до вас від імені всього нашого колективу (усього понад 90 осіб) ошуканих і кинутих напризволяще шахрайства бездомних мешканців будинку по вул. Чигрина 94, міста Миколаєва. Ми зіткнулися з повною байдужістю органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, безпорадністю судів і органів державної влади, коли їх діяльність так необхідна!
Вже третій рік ми ходимо по кабінетах, звертаємося до судів, пишемо всім владним чиновникам нашого міста з проханням вжити заходів щодо захисту прав і законних інтересів громадян України.
Будинок наш є, але квартир у нас немає: ми, громадяни, які купили квартири (всього понад 100 квартир) по вулиці Чигрина 94, звинувачуємо в свавіллі, шахрайстві і привласненні грошових коштів компанію-забудовника ТОВ «Телець-ВАК» та директора фірми Анатолія Казанфіровіча Валєєва.
Закон України «Про інвестиційну діяльність» від 1991 року передбачає механізм фінансування будівництва житла в Україні. В той же час Валєєв А.К., діючи у власних інтересах, з корисливих мотивів, маючи злочинний намір на заволодіння грошовими коштами громадян шляхом обману свідомо пішов на порушення вимог вказаного Закону. В порушення вказаних норм Валєєвим А.К. та підлеглими йому працівниками ТОВ «Телец-ВАК» у 2007 році було розроблено власну схему фінансування будівництва будинку громадянами-інвесторами, при якій грошові кошти громадян спрямовувалися б не на спеціальні рахунки Фонду фінансування будівництва, а безпосередньо в касу ТОВ «Телец-ВАК». При цьому Валєєв А.К. отримував можливість необмеженого та безконтрольного розпорядження цими коштами на будь-які потреби, отримував можливість приховувати такі гроші, доходи, не сплачувати податки, використовувати гроші у своїх цілях. Імітуючи діяльність з підготовки до будівництва будинку № 94 по вул. Чигрина в м.Миколаєві, Валєєв А.К. у 2009-2012 роках пропонував особам, що бажали придбати у цьому будинку квартири, укласти з ТОВ «Телец-ВАК» договір про дольову участь у будівництві вказаного будинку, форма договору є типовою в ТОВ «Телец-ВАК» (всі договори однакові, крім адреси, номера квартир, площі, вартості). При цьому Виконавець-забудовник взяв на себе зобов’язання завершити процедуру будівництва об’єкта в IV кварталі 2009р. Протягом 2007-2012 років вказані договори уклали близько 100-130 громадян-інвесторів, введених в оману особисто Валєєвим А.К. та співробітниками ТОВ «Телец-ВАК» за його вказівкою.
ВСІ КОШТИ ЗА ОПЛАТУ КВАРТИР ТА ГАРАЖІВ СПЛАЧУВАЛИСЬ ГОТІВКОЮ, інвестори отримували квитанції до прибуткових касових ордерів.
Враховуючи середню вартість одного квадратного метра на момент розрахунків – біля однієї тисячі доларів США, інвестори протягом 2007-2012 загалом довірили ТОВ «Телец-ВАК» для будівництва другої черги будинку № 94 по вул. Чигрина близько 60 000 000 (Шістдесяти мільйонів) гривень власних грошових коштів, повністю профінансував будівництво квартир у вказаному будинку.
Імітуючи виконання умов договорів з інвесторами, Валєєв А.К., продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, спрямованого на заволодіння грошами громадян, розпорядився виконати незначну долю будівельних робіт з будівництва вказаного будинку, спрямувавши на це невелику частину отриманих грошових коштів.
За решту грошей Валєєв А.К. віддав розпорядження своїм підлеглим співробітникам ТОВ «Телец-ВАК» розпорядитися даними грошима не за їх цільовим призначенням, а на задоволення його власних потреб та потреб ТОВ «Телец-ВАК», кінцевим беніфенціарним власником та засновником якого є Валєєв А.К..
Таким чином в період з 2007 по 2012 рік Валєєв А.К. незаконно заволодів чужим майном - більш ніж 60 000 000 (Шістдесяти мільйонів) гривень.
До теперішнього часу будівництво багатоквартирного будинку завершено не було...
На сьогоднішній день на будівельний об'єкт пройти неможливо, ключі від квартир знаходяться тільки у Валєєва і він їх нікому не дає. Він навмисне приховує інформацію про готовність об'єкта, вводячи людей в замішання і нескінченну невизначеність. Численні звернення та вимоги повернути людям їх квартири ігноруються!
Крім того у 2012-2013 роках співробітники ТОВ «Телец-ВАК» за вказівкою Валєєва А.К. не маючи жодних дозвільних документів на будівництво «будинку 34 по вул. Садова» у м.Миколаєві розповсюдили інформацію про будівництво цього будинку даним підприємством.
Діючи за схемою, аналогічною схемі з будівництвом будинку 94 по вул. Чигрина, в порушення норм Закону України «Про інвестиційну діяльність», співробітники ТОВ «Телец-ВАК» за вказівкою Валєєва А.К. укладали з громадянами, які виявили бажання придбати квартири у цьому будинку, договори про дольову участь у будівництві вказаного «будинку 34 по вул. Садовій» м. Миколаєва. При цьому Виконавець-забудовник також взяв на себе зобов’язання завершити процедуру будівництва об’єкта у ІІ кварталі 2014 р.
АЛЕ насправді ДІМ всього ОДИН, а АДРЕСА у нього ДВА - вул. Чигрина 94 і вул. САДОВА 34.
ТОВ "Телець-ВАК" безсовісно став продавати по другому разу квартири будинку 94 вул. Чигрина. Так ошукані інвестори, отримали на руки договори на будівництво неіснуючого будинку 34 по вул. Садовій - двійника будинку 94 по вул. Чигрина.
У 2017 році, згідно відповіді Управління ДАБІ у Миколаївській області від 27.01.2017р. №1014-492017, інвестори дізналися, що в реєстрі відсутні записи щодо документів, в яких зазначено об’єкт будівництва багатоквартирний будинок за адресою вул. Садова, 34, м. Миколаїв.
На сьогоднішній день Валєєв А.К. стверджує, що це помилка !!!
У це можна було б повірити, ЯКБИ не одна обставина: квартира №124 в будинку № 94, по вул.Чигрина на той момент вже була продана гр-ну Огренич В. В. за 200757,00 гривень за Договором №17-10 / 07 2007р ,. А через 5 років ця ж квартира №124, але в будинку-двійнику № 34, по вул. Садова була продана гр-цi Хижніченко О. О. за 431420,00 гривень, яка також внёсла гроші на будівництво.
Підкреслюється: одна й та саме квартира №124 була продана два рази.
Випадки внесення громадянами до ТОВ «Телец-ВАК» грошових коштів на будівництво неіснуючого будинку вул. Садова, 34, м. Миколаїв чисельні.
КРІМ НЕІСНУЮЧОГО БУДИНКУ ТОВ «Телец-ВАК» ПОЧАВ ПРОДАВАТИ НЕІСНУЮЧІ ГАРАЖІ.
Згідно відповіді управління УДАБІ в Миколаївській області, ТОВ «Телец-ВАК» НЕ ОТРИМУВАВ ДОЗВІЛ на будівництво групи гаражів ( 25 гаражів) розташованих на території біля 2 черги багатоповерхового житлового будинку за адресою забудови: м. Миколаїв, вул. Чигрина, 94. Проте на місці неіснуючих, але вже проданих, гаражів ТОВ «Телець-ВАК» постійно влаштовували звалище будівельних і побутових відходів на відкритому грунті, неодноразово порушували норми природоохоронного права.
Крім всього переліченого, на теперішній час Валєєв А.К. почав шантажувати інвесторів зникненням та розтратою сплачених коштів у 2007-2012 роках, та вимагає додатково сплатити ще таку ж суму коштів, начебто щоб він міг добудувати будинок, в іншому випадку він попереджає, що перепродасть права на дані квартири іншим особам. І заявив, що тим інвесторам, які будуть звертатися в державні структури і органи за правовою допомогою, квартири взагалі ніколи НЕ віддасть!
В ТАКОМУ ВИПАДКУ ми будемо позбавлені всіх сплачених коштів та прав на наші квартири!!!

Ми були шоковані цією заявою і зверталися кілька разів з колективною заявою до міського голови Олександра Сенкевича зі своєю проблемою, але звернення не принесли результатів.

З бездіяльністю наші інвестори зіткнулися і в ДАБI, куди направили колективну заяву з вимогою проконтролювати якість і готовність будівельного об'єкта до експлуатації. АЛЕ з ДАБI- організації, яка, по суті, зобов'язана контролювати і перевіряти міське будівництво, ми отримали дуже дивну "відписку про те, що в даному випадку вони не мають повноважень на це" ...
І в обласній державній адміністрації нам в черговий раз відмовили в допомозі і запропонували звернутися до суду.
Судитися ми почали в 2016 р ... Засідання відкладалися на місяці, час зумисне затягували ... У підсумку на одному з суднових процесах, одного з потерпілих інвесторів, в 2017р. суддя заводського суду Щербина прийняв рішення на користь ... будівельної компанії-аферистів ТОВ "Телець-ВАК", які навмисно входять в довіру до людей, обманом виманюють гроші на будівництво, а потім кидають людей на гроші і залишають руїни посеред міста, а люди, які втратили гроші, житло і будь-якої надії звернулися до суду в пошуках справедливості, за рішенням Щербини, залишилися і без житла і без грошей, тому що за новими тарифами будівельної компанії ТОВ "Телець Вак" люди повинні платити за свої, вже викуплені квадратні метри, за новими цінами будівельних аферистів! Ось Вам справедливість і правда нашого життя!
АЛЕ на цьому Валєєв А.К. не зупинився в своїх злочинних намірах! Він почав приводити свої погрози у виконання. Iнвестори почали отримувати листи вiд ТОВ «Телец-ВАК» із повідомленням про розірвання з ними договорів на підставі невнесення ними незначних залишків грошів на будівництво будинку.
Ми хочемо привернути увагу журналістів і ЗМІ до цієї тривалої несправедливості!
Змістом відповідей на наші звернення є співчуття нам, як інвесторам, та пропозиції звертатися до суду, жодних ефективних дій не вжито, кримінальні провадження не порушуються і досудове розслідування не проводиться, перевірка дотримання норм податкового законодавства не проводиться.
Ми колектив ошуканих інвесторів вимагаємо від Валєєва А.К., виконати свої зобов'язання і надати нам мешканцям їх квартири!
Використавши усі можливі інструменти захисту прав громадян та інвесторів будівництва багатоквартирного будинку в місті Миколаєві, всі заходи впливу на нерадивого забудовника, звертаємось до Вас за допомогою!
На підставі всього перерахованого, нами були подані заяви і написані звернення:
* Миколаївської міської ради;

* Миколаївської обласної адміністрації;

* ДАБІ;

* Суду;

* Головного управління ДФС в Миколаївській області;

* ГУНП в Миколаївській області;

* Прокуратури Миколаївської області;

* Головного управління ДСНС України у Миколаївській області;

* Генеральному прокурору України Луценко Юрію Віталійовичу;

* Прем'єр-міністру України Гройсману Володимиру Борисовичу.

от

тел. 093 062 37 97

тел. 050 581 98 13

* Огренич Станіслава Вікторовича

* Огренич Валерія Вікторовича

* Огренич Жанни Миколаївни

* Остяк Наталі Василівни

* Хижниченко Олени Олександрівни

* Бондаренко Тетяни Андріївни

* Бондаренко Тетяни Вікторівни

Та інші (всього більше 90 інвесторів)

Документи, що доказують та підтверджують факти вчинення правопорушень, будуть надані інвесторами - особі , до повноважень якого буде віднесено проведення перевірки.

З повагою до Вас!

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти