Туалетний папір НМАПО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валентина Домбрянська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Валентина Домбрянська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв'язку багаторазовою відсутністю в туалетах НМАПО паперу, рідкого мила та інших речей та поганим їх станом, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1)загальну кількість туалетів у адміністративному корпусі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
2)кількість туалетів у цьому корпусі, що загальнодоступні для відвідувачів.
3)загальну кількість туалетного паперу (з уточненням довжини та висоти рулонів та вартості кожного типу), які закуплені за державні кошти у 2017 році, окремо за 5 місяців 2018 року.
4)загальну суму коштів, що виділяється на адміністративно-господарчі витрати НМАПО.
5)заробітню платню ректора НМАПО та проректора з адміністративно-господарської роботи НМАПО за останні 5 років із розподілом по роках.
6)інформацію про рухоме, нерухоме майно, суми готівки на руках та на банківських рахунках за останні 5 років з розподілом по роках відповідно до річних декларацій ректора НМАПО та проректора з адміністративно-господарської роботи.

З повагою,

Валентина Домбрянська

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Департамент економіки і фінансової політики МОЗ,

1 Attachment

Приёмная,

1 Attachment

Доброго дня. Домбрянська Валентина, направляємо Вам
(е-mail: [email address]),
за результатами розгляду листа МОЗ України стосовно розгляду запиту
на публічну інформацію гр. Домбрянської В.,
лист НМАПО імені П. Л. Шупика від 04.07.2018 № 12/106-1694.
Документ знаходиться в прикріпленому файлі.

--
С уважением,
Приёмная mailto:[email address]