ЦНАП

Денис Лачко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) діяльності Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинськ.

- перелік державних, муніципальних адміністративних послуг, які надаються зараз та будуть надаватися у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпродзержинська.

- строки їх надання всіх послуг та перелік необхідних документів для їх отримання у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпродзержинська.

- графік роботи, контакти Центру надання адміністративних послуг м. Дніпродзержинська.

- скільки коштів з міського і обласного бюджету було витрачено на оновлення Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська у 2014-2015 роках (капітальний ремонт, оновлення обладнання).

- перелік робіт виконаних для оновлення Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська у 2014-2015 роках, їх загальна вартість та вартість окремих робіт.

- перелік обладнання (його вартість), придбаного і встановленного для оновлення Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська у 2014-2015 роках.

- перелік підприємств, що виконували роботи з оновлення Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська у 2014-2015 роках.

- характеристика державних закупівель, які проводилися для забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська у 2015 році?

- штатний розпис із зазначенням оплати праці працівників Центру надання адміністративних послуг міста Дніпродзержинська

- скільки осіб звернулося за 2015 рік до Міського центру муніципальних послуг та з яких питань?

З повагою,

Денис Лачко

Відділ РП Управління надання муніципальних послуг,

7 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Святкові ціни до Нового року.Купуй на Aukro.ua
[1]http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...

References

Visible links
1. http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...