Цивільний захист населення (захисні споруди, навчання)

Юрій Апостол

Доброго дня!

На підставі статей 19, 39, 42 Кодексу цивільного захисту України і статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Надати повний перелік об’єктів із фонду захисних споруд цивільного захисту у м. Обухів, що не відносяться до категорії "для службового користування". До таких об’єктів належать зокрема споруди подвійного призначення і найпростіші укриття (підвальні та інші заглиблені приміщення), які можуть бути використані для захисту населення в особливий період.

2. Повідомити яким чином здійснюється або чи планується навчання населення щодо поведінки і дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного або терористичного характеру.

З повагою, Юрій Апостол
(067) 192-73-65

Виконком Обухівської міської ради,

1 Attachment

Виконком Обухівської міської ради,

1 Attachment

Юрій Апостол

Доброго дня!

У відповіді на інформаційний запит від 3.02.2015 щодо надання переліку об’єктів з фонду захисних споруд цивільного захисту у м. Обухів, які не відносяться до категорії "для службового користування" (споруди подвійного призначення і найпростіші укриття), ви повідомляли, що на той час вже завершувалось обстеження підвальних приміщень житлового фонду і підготовка їх для укриття населення в особливий період. Також ви писали, що інформація буде висвітлена в ЗМІ, на сайті і на будинках.

З огляду на те, що від отримання попередньої відповіді пройшло 2 тижні, прошу повідомити чи завершилась перевірка і підготовка найпростіших укриттів та споруд подвійного користування до використання. Якщо ні, то коли ці роботи будуть завершені. А якщо завершені, то де вже була висвітлена інформація про це. Також прошу надати перелік усіх об’єктів з фонду захисних споруд цивільного захисту у м. Обухів, які не відносяться до категорії "для службового користування" із зазначенням адрес і готовності кожного об’єкту до використання в якості укриття.

З повагою, Юрій Апостол
(067) 192-73-65

Виконком Обухівської міської ради,

3 Attachments

Юрій Апостол залишив коментар ()

Ще раз зробив запит у грудні 2018: https://dostup.pravda.com.ua/request/tsi...