Це реформи? Чого жодного міністра не вигнали?

Антоніна Кулакова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію стільки часу ще так будуть мордувати людей в 10-годинних чергах (із 6 ранку люди займають чергу) до державних нотаріусів у м. Ізяслав, Хмельницької обл. (Я вчора, приїхавши за 200 км, взявши відгул за свій рахунок, вистоявши в черзі цілий день, безсилена якось ще попала на прийом до нотаріуса і мала сьогодні завершити в нього оформлення необхідних документів. Але зранку, приїхавши здалека, знову взявши відгул за свій рахунок, витративши час і кошти на дорогу, з подивом прочитала на їх дверях, що обоє нотаріусів ЗНЕНАЦЬКА, без попередження за декілька днів, поїхали у відрадження.)

2. Коли вже людей почнуть вважати за людей і не мордувати їх за їхні податки, коли будуть електронні черги, нормальний графік роботи (з пятниці до понеділка там людей не приймають, а в інші дні тільки по 4 години). Невже не можна додати ще одного нотаріуса? Не вже не можна організувати попередні електронні прийоми нотаріусів для підготовки запитів людям? Не вже не можна видьоргувати нотаріусів поза часи відвідування людьми (коли вони нібито праюють із документами)?

3. Для чого потрібен наказ Мінюста від 07.07.2014 № 1066/5 "Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг" коли всім працівникам на нього нахати, а люди отримали ще гірші умови обслуговування (вірніше знущання)? Коли ці Ваші реформи знущання нарешті закінчаться?

4. Інформацію про вжиті міри щодо КАРДИНАЛЬНОГО покращення прийому людей чиновниками, які утримуються за податки людей.

З повагою,

Антоніна Кулакова