Трупи тварин в Милушах

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО ВОЗЗ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Згідно інформації у ЗМІ http://www.volynpost.com/news/111482-u-s... 18 квітня 2018 року працівник комунального підприємства м.Луцька скидав трупи тварин у закинутий колодязь в с.Милуші Луцького району. З огляду на те, що Конституція України закріпила право кожного на безпечне життя і здоровя довкілля, а конституційними гарантіями цього є право на вільний доступ до інформації про стан довкілля просимо повідомити нам про те, працівник якого саме комунального підприємства вчинив дані дії, які потенційно загрожуть забрудненню навколишнього середовища в Луцькому районі. Рештки яких тварин були виявлені?Хто має встановити розмір нанесених збитків і рівень впливу на екологічну безпеку даного регіону?

З повагою,

ГО ВОЗЗ
м.Луцьк

Прокуратура Волинської області

1 Attachment

Балаш Наталія Миколаївна, Прокуратура Волинської області

1 Attachment