Трудова книжка

Лариса Валеріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На роботу до нашого комунального закладу влаштовується працівник, який є внутрішньо-переміщеною особою з м. Горлівка Донецької області.
Під час оформлення на роботу виявили відсутність печатки на першій сторінці трудової книжки. Печатка підприємства, на якому розпочато трудову діяльність, на записі про звільнення є. Усі інші печатки підприємств, на яких працювала людина, в наявності.
Як працівнику довести свій стаж за відсутності печатки на першій сторінці, оскільки у 2022 році людина збирається виходити на пенсію. Підприємство, на якому людина розпочинала трудову діяльність, досі працює на непідконтрольній Українській владі території.
Додатково зазначаємо, що всі підприємства, зазначені в трудовій книжці, на яких працювала людина, знаходяться на непідконтрольній Українській владі території.

З повагою,

Лариса Валеріївна

Державна архівна служба України

1 Attachment

З повагою,
Державна архівна служба України