Трастузумаб

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван Бубнов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 28 березня 2018 р. № 278, якою затверджено переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", за кошти державного бюджету у 2018 році повинен закуповуватися препарат Трастузумаб. Однак на даний момент в медичних закладах Києва немає данного препарату, а у публічному доступі відсутня інформація про те, чи був препарат Трастузумаб закуплений за кошти державного бюджету 2018 року та у які медичні заклади він був розподілений.

Прошу надати інформацію про те, яка кількість препарату Трастузумаб була закуплена за кошти державного бюджету 2018 року і в які медичні заклади даний препарат було розподілено. Якщо препарат Трастузумаб не було закуплено, прошу надати інформацію про те, коли він буду закуплений і розподілений до медичних закладів.

З повагою,

Іван Бубнов

Від: Департамент економіки і фінансової політики МОЗ

Посилання