трансформаційні поля на певну територію у вигляді регулярної моделі GRID у форматі сітки NTv2 (National Transformation version 2).

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Кількість створених/виготовлених трансформаційних полів адміністратором банку геодезичних даних ДП "НДІГК", що належать до сфери управління Держгеокадастру, на певну територію у вигляді регулярної моделі GRID у форматі сітки NTv2 (National Transformation version 2) призначених для перерахунку координат від систем координат СК-42, СК-63, місцевих систем координат, похідних від СК-42 та СК-63 до Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000.
Інформацію прошу надати у наступному вигляді:
1. Назва(місто, (територія покриття)) місцевої(локальної) системи координат утвореної від СК42 створеного/виготовленого трансформаційного поля;
2. Замовник створення/виготовлення трансформаційного поля;
3. Дата створення/виготовлення трансформаційного поля;
4. Формат(розширення) створеного/виготовленого трансформаційного поля;

З повагою,

Віктор

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment