ТОВ «Печерск Інвест» (код за ЄДРПОУ 31356771)

Юніков Артем

Доброго дня!
Я, інвестори фонду фінансування будівництва об’єктів, спорудження яких велося, (а зараз зупинено) за адресою селище міського типу Глеваха по вул. Стуса 1-а (Кадастрові номера: 3221455300:01:017:0084, 3221455301:01:017:0129, 3221455301:01:017:0130), (далі - ФФБ), вимушені офіційно звернутись до Вас з проханням про невідкладне втручання у ситуацію, що склалася навколо будівництва об’єктів за адресою селище міського типу Глеваха по вул. Стуса 1-а. Між нами та ТОВ «ПЕЧЕРСЬК ІНВЕСТ» (код за ЄДРПОУ 31356771) були укладені Договори про участь у фонді фінансування будівництва (надалі - Договір). Відповідно до умов Договору ТОВ «ПЕЧЕРСЬК ІНВЕСТ» (далі - Управитель) зобов’язалося прийняти кошти на рахунок ФФБ у довірче управління з подальшим переданням у власність об’єктів будівництва: квартир у будинках житлового призначення за адресою селище міського типу Глеваха по вул. Стуса 1-а (далі – Об’єкт).Забудовником виступило ТОВ «Український інвестиційно-будівельний група»,
Просимо надати наступну інформацію:
- Хто є замовником будівництва житлового комплексу «Південна Долина», по вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха?
- Чи зареєстрована декларація про початок виконання будівельних робіт та/або чи був наданий дозвіл на виконання будівельних робіт замовнику та генпідряднику будівництва житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха? Якщо так, прошу надати копію відповідного документу або його реквізити.
- Чи дійсна станом на момент звернення з цим запитом, декларація про початок будівельних робіт або дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України замовнику будівництва?
- Якщо зазначена декларація/дозвіл скасовано або в ньому відбулися зміни, прошу повідомити, що саме змінилося?
- Чи відома Інспекції інформація про наявність порушень містобудівного та/або архітектурного законодавства України з боку замовника або генпідрядника цього будівництва?
- У разі, якщо вам відомо про наявні правопорушення, прошу вказати юридичний склад таких проступків та надати інформацію про дії органів державної влади або місцевого самоврядування щодо припинення правопорушень та притягнення винних осіб до відповідальності.
- На підставі яких нормативно-правових документів у замовника підтверджені права на земельну ділянку (договір оренди, договір суперфіцію, державний акт на земельну ділянку тощо).
- Прошу також надати інформацію про категорію складності об’єкта будівництва, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха?;
- Чи відома інспекції інформація про задекларовані замовником/забудовником терміни введення комплексу в експлуатацію?
- Також, прошу надати відомості про цільове призначення відведеної для будівництва земельної ділянки відповідно до ст. 19 Земельного кодексу України та наказу N 548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».
Також, прошу надати:
Договір між між управителем ((ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про організацію спорудження(будівництва обєкта в пгт. Глеваха ул. Стуса 1а).
Договір між між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про уступку майнових прав.
Договір між між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про доручення або довіреність за якою забудовник (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг")уповноважує (ТОВ "Печерск Інвест") виконувати функції забудовника.
Договір іпотеки між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") з переліком квартир , які будуються в рамках ФФБ.
Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк шляхом направлення листа на поштову адресу:
Відповідь прошу надати за адресою:02225 м. Київ пр.-кт Маяковського 7-а кв. 49 та адресу: a.yunikov(РАВЛИК)ukravtozaz.com

З повагою,

Юніков Артем

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти