ТОВ «Печерск Інвест» (код за ЄДРПОУ 31356771)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юніков Артем, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юніков Артем

Доброго дня!
Я потерпілий інвестор в житлового комплексі «Південна Долина», який знаходиться за адресою: вул. Стуса, 1а, селище міського типу Глеваха, Васильківського району Київської області. Я вніс грошові кошти у розмірі 100% вартості житла (317784,06 грн.) До цієї суми заплатив 2.5% (7944,60 грн.) від вартості житла за управління майном та 1000 гривень за юридичні послуги, а також сплатив всі витрати пов'язані з банківськими операціями. За договором об'єкт повинен був зданий в експлуатацію в четвертому кварталі 2009 року
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Хто є замовником будівництва житлового комплексу «Південна Долина», по вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха? - Чи зареєстрована декларація про початок виконання будівельних робіт та/або чи був наданий дозвіл на виконання будівельних робіт замовнику та генпідряднику будівництва житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха? Якщо так, прошу надати копію відповідного документу або його реквізити. - Чи дійсна станом на момент звернення з цим запитом, декларація про початок будівельних робіт або дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України замовнику будівництва? - Якщо зазначена декларація/дозвіл скасовано або в ньому відбулися зміни, прошу повідомити, що саме змінилося? - Чи відома Інспекції інформація про наявність порушень містобудівного та/або архітектурного законодавства України з боку замовника або генпідрядника цього будівництва? - У разі, якщо вам відомо про наявні правопорушення, прошу вказати юридичний склад таких проступків та надати інформацію про дії органів державної влади або місцевого самоврядування щодо припинення правопорушень та притягнення винних осіб до відповідальності. - На підставі яких нормативно-правових документів у замовника підтверджені права на земельну ділянку (договір оренди, договір суперфіцію, державний акт на земельну ділянку тощо). - Прошу також надати інформацію про категорію складності об’єкта будівництва, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха?; - Чи відома інспекції інформація про задекларовані замовником/забудовником терміни введення комплексу в експлуатацію? - Також, прошу надати відомості про цільове призначення відведеної для будівництва земельної ділянки відповідно до ст. 19 Земельного кодексу України та наказу N 548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment

Юніков Артем

Доброго дня!

Я потерпілий інвестор в житлового комплексі «Південна Долина», який знаходиться за адресою: вул. Стуса, 1а(Кадастрові номера: 3221455300:01:017:0084, 3221455301:01:017:0129, 3221455301:01:017:0130), селище міського типу Глеваха, Васильківського району Київської області. Я вніс грошові кошти у розмірі 100% вартості житла (317784,06 грн.) До цієї суми заплатив 2.5% (7944,60 грн.) від вартості житла за управління майном та 1000 гривень за юридичні послуги, а також сплатив всі витрати пов'язані з банківськими операціями. За договором об'єкт повинен був зданий в експлуатацію в четвертому кварталі 2009 року, але будівництво так і не почалося. На підставі вищевикладеного, з урахуванням складності ситуації, прошу Вас посприяти та надати допомогу у вирішенні питань. Що мені робити далі - без житла та без грошей? Згідно із статтями 26 та 31 Закону Україна «Про місцеве самоврядування в Україні» органам місцевого самоврядування надані повноваження щодо здійснення у встановленому порядку державного контролю за дотриманням містобудівного законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні і забудові територій та вирішення питань врегулювання земельних відносин, затверджених в установленому порядку генеральних планів забудови та іншої містобудівної документації. Крім того, на законодавчому рівні органи місцевого самоврядування уповноважено організувати роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирних житлових будинків, що споруджувалися із залученням коштів фізичних осіб, у разі неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво.

Прошу надати допомогу з організувації роботи, пов’язаної із завершенням будівництва багатоквартирного житлового будинку по адресу Глеваха Стуса 1а, що споруджувалився із залученням коштів фізичних осіб, у зв’язку з неспроможності забудовників продовжувати таке будівництво або надання житла потерпілий.

Відповідь прошу надати за адресою:02225 пр. Маяковського 7а кв. № 49 тел.0675500395 Юнікову Артему Володимировичу та на електрону адресу [email address]

З повагою,

Юніков Артем