ТОВ «Печерск Інвест» (код за ЄДРПОУ 31356771)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

адресою: вул. Стуса, 1а, селище міського типу Глеваха, Васильківського району Київської області. Я вніс грошові кошти у розмірі 100% вартості житла (317784,06 грн.) До цієї суми заплатив 2.5% (7944,60 грн.) від вартості житла за управління майном та 1000 гривень за юридичні послуги, а також сплатив всі витрати пов'язані з банківськими операціями. За договором об'єкт повинен був зданий в експлуатацію в четвертому кварталі 2009 року
Просимо надати наступну інформацію:
- Хто є замовником будівництва житлового комплексу «Південна Долина», по вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха?
- Чи зареєстрована декларація про початок виконання будівельних робіт та/або чи був наданий дозвіл на виконання будівельних робіт замовнику та генпідряднику будівництва житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха? Якщо так, прошу надати копію відповідного документу або його реквізити.
- Чи дійсна станом на момент звернення з цим запитом, декларація про початок будівельних робіт або дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України замовнику будівництва?
- Якщо зазначена декларація/дозвіл скасовано або в ньому відбулися зміни, прошу повідомити, що саме змінилося?
- Чи відома Інспекції інформація про наявність порушень містобудівного та/або архітектурного законодавства України з боку замовника або генпідрядника цього будівництва?
- У разі, якщо вам відомо про наявні правопорушення, прошу вказати юридичний склад таких проступків та надати інформацію про дії органів державної влади або місцевого самоврядування щодо припинення правопорушень та притягнення винних осіб до відповідальності.
- На підставі яких нормативно-правових документів у замовника підтверджені права на земельну ділянку (договір оренди, договір суперфіцію, державний акт на земельну ділянку тощо).
- Прошу також надати інформацію про категорію складності об’єкта будівництва, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який знаходиться за адресою: вул.Стуса 1а селищі міського типу Глеваха?;
- Чи відома інспекції інформація про задекларовані замовником/забудовником терміни введення комплексу в експлуатацію?
- Також, прошу надати відомості про цільове призначення відведеної для будівництва земельної ділянки відповідно до ст. 19 Земельного кодексу України та наказу N 548 від 23.07.2010 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».
Також, прошу надати:
Договір між між управителем ((ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про організацію спорудження(будівництва обєкта в пгт. Глеваха ул. Стуса 1а).
Договір між між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про уступку майнових прав.
Договір між між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") про доручення або довіреність за якою забудовник (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг")уповноважує (ТОВ "Печерск Інвест") виконувати функції забудовника.
Договір іпотеки між управителем (ТОВ "Печерск Інвест") та забудовником (ТОВ "Український інвестиційно-будівельний холдинг") з переліком квартир , які будуються в рамках ФФБ.
Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк шляхом направлення листа на поштову адресу:
Відповідь прошу надати за адресою:02225 м. Київ пр.-кт Маяковського 7-а кв. 49 та

З повагою,

Юніков Артем