Торгівля з ОРДЛО в 2016р

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) який з державних органів влади був відповідальний за торгівлю(обмін) товарами з не підконтрольними територіями окремих районів Донецької і Луганської області? Конкретно який орган виконавчої влади за це відповідав?

2) Які товари купляли та продавались? (Категорії товарів). В якій кількості? Скільки було здійснено перевезень туди і в на підконтрольну тереторії? Який орган влади виде статистику таких переміщень?

3) як відбувався розрахунок коштів за такі операції? Це був перерахунок чи готівка? Хто(який орган) вів(веде) облік-бухалтерію?

ПС: у разі відсутності у вас інформації проханея перенаправити даний запит, відомому вам правовласнику інформації
ППС: прохання враховувати лист від СБУ https://dostup.pravda.com.ua/request/176...

ПППС: тобто на питання "Який орган влади веде статистику таких переміщень?"
- СБУ відповідь: "контрольно-дозвільні заходи проводяться силами управлінь оперативного забезпечення зони проведення АТО ГУ ДФС України" вірно ?

4) цей же орган влади відповідальний за оплату і взаєморозрахунок???

5) надайте усю статистику торгівлі з ОРДЛО в 2016р (відому вам, або перенаправте до того хто веде такі статистичні дані)

З повагою,

Бурахтін Павло Вікторович