Тимчасові споруди на вул. Глинки, 11

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати копії наступних договорів про використання суб’єктами господарства об’єктів та елементів благоустрою на міський території загального користування не за їх цільовим призначенням з додатками, укладених між КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» та:
- ТОВ «Терра сервіс плюс», договір № 877 від 05.10.2015 р.;
- ТОВ «Терра сервіс плюс», договір № 878 від 05.10.2015 р.;
- ТОВ «Терра сервіс плюс», договір № 899 від 08.10.2015 р.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до розпорядників інформації, зобов’язаних оприлюднювати та надавати за запитами інформацію прирівнюються суб’єкти господарювання, які володіють інформацією, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідною інформацією).
Враховуючи те, що об’єктом вищезазначених договорів є міська територія загального користування, а розміщення на ній тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності суттєво обмежує рух пішоходів по зазначеній території – інформація про підстави та умови розміщення таких споруд має суспільний інтерес.
Повідомляю, що відповідно до ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення України необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації тягне за собою адміністративну відповідальність.

З повагою,

Ігор

Від: Департамент

Посилання