Тимчасові довідки дитини з багатодітної сім'ї і пільги які не діють.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павлюк Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павлюк Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В мене багатодітна сім'я , в зв'язку з відсутністю бланків посвідчень дитини з багатодітної сім'ї , почали видавати тимчасові довідки , де написано що представник цієї тимчасової довідки має пільги на проїзд різними видами транспорту (крім таксі ) внутрішньо та міжобласних сполучень ,незалежно твід від відстані.
І трохи нижче жирним шрифтом написано "Тимчасова довідка діє в межах Волинської області" , відповідно купити квитки за межі області по пільзі ,згідно Закону України неможливо . Чому так????

З повагою,

Павлюк Володимир

public, Волинська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-6486-c54ecd9b.

--
С уважением,
public mailto:[volyn1 request email]

Волинська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Hello foi+reguest-6486-c54ecd9b,

--
Best regards,
vpo mailto:[email address]

Василь Митрофанович залишив коментар ()

"Для вирішення питання пільгового проїзду дітей з багатодітної сім’ї Мінсоцполітики узгодило питання з Міністерством інфраструктури України щодо надання права на пільговий проїзд дітям з багатодітних сімей на підставі наступних документів:"

Потрібно, щоб департамент соціального захисту населення вказав реквізити документу, яким узгоджено це питання - бо простих слів не достатньо, часто потрібно для доведення своєї правоти зіслатися на конкретний нормативний документ