Тестування/запровадження сенсорної клавіші електронної системи "Рада-3"

Дмитро Черетун

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати документи, у яких визначені, регламентовані заходи/процедури/роботи з тестування та/або запровадження використання сенсорної клавіші в електронній системі "Рада-3", що були ініційовані Головою Верховної Ради України 8-го скликання Андрієм Парубієм. У числі вищезазначених документів, зокрема, прошу надати розпорядження/доручення Голови ВРУ, предметом яких є описані вище заходи/процедури/роботи, та документи, які визначали, регламентували описані вище заходи/процедури/роботи, заплановані конкретно на 23 серпня 2019 року.

Також прошу надати інформацію про те, чи вилучали співробітники Державного бюро розслідувань документи, предмети тощо (якщо так, то які) під час слідчих дій, які вони здійснювали в адміністративній будівлі ВРУ на вулиці Грушевського, 5 у серпні 2019 року.

Окрім того, прошу надати інформацію про те, чи мають співробітники Апарату ВРУ доступ до приміщення центру управління системою "Рада" станом на день підготовки відповіді на цей запит.

З повагою,

Дмитро Черетун
журналіст Громадського руху ЧЕСНО

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment