Тепловий пункт

Маринкіна С.В.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.На балансі якої організації знаходиться індивідуальний тепловий пункт для подачі гарячого водопостачання на житловий будинок № 13/15 по вул.Коперніка, що був змонтований у підвальному приміщенні за вищезгаданою адресою за кошти КИЇВМІСЬКБУДУ і силами ПАТ "ТРЕСТ КИЇВСПЕЦБУДУ" у кінці 2011 на початку 2012рр.?

2.Коли і якою установою введений в експлуатацію цей тепловий пункт для подачі гарячого водопостачання на житловий будинок № 13/15 по вул.Коперніка?

3.Чому проектна документація на реконструкцію (будівельні роботи)не надавалась до Держархбудінспекції,яка відповідно не надавала та не реєструвала документи дозвільного чи декларативного характеру, що надають право на виконання будівельних робіт по об'єкту за адресою вул.Коперника б.13/15?

4. Ким і коли було видано погодження проектної документації на тепловий пункт для подачі гарячого водопостачання на житловий будинок № 13/15 по вул.Коперніка на відповідність санітарним нормам, державним будівельним нормамам, тощо?

З повагою,

Маринкіна С.В.

public-query@shev.gov.ua,

1 Attachment

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація надсилає на Вашу електронну адресу відповідь на інформаційний запит від 17.02.2017 № 109-28 (з)

З повагою, відділ організації діловодства.