"Теплові втрати" в подарунок до лічильника тепла

Гнатовський Юрий

Доброго дня!

На підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України "Про звернення громадян", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати вичерпну інформацію про формування платежу (рахунку) за послуги з теплопостачання за листопад 2019 року по особовому рахунку №263601703 (Гнатовський Юрій Анатолійович, м.Харків, просп..Льва Ландау 52-Б, кВ.94).

До нарахувань, по показникам загального будинкового лічильника, додано якесь значення «теплові втрати», яке пропорційно опалювальній площі розділене на всіх мешканців. Надайте повну розшифровку нарахувань цих «теплових втрат». Де саме відбуваються ці втрати. Яким чином вираховується їх кількість. Якими Правилами, Законами чи Постановами, підприємство може підтвердити законність цих нарахувань.

На теперішній час, а ні в ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», а ні в «Правилах надання послуги з постачання теплової енергії», а ні в «Методиці розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» не вказано, що споживач повинен сплачувати ще щось окрім спожитої теплової єнергії, яку фіксує лічильник. Всі втрати та витрати Постачальника до лічильника, входять до складу тарифу.

З повагою,

Гнатовський Юрий