Теплові втрати в подарунок до лічильника тепла

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гнатовський Юрий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гнатовський Юрий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи повинен споживач (квартира в багатоквартирному будинку) сплачувати (пропорційно опалювальній площі) ще щось по над того, що зафіксував загальний будинковий лічильник тепла? Місця загального користування поки що не опалюються (новобудова).
На якій підставі КП "Харківські теплові мережі" до показників загального будинкового лічильника додають якісь "теплові втрати"?
Чи може Постачальник, мотивуючи тим, що лічильник встановлено не на розмежуванні, а десь далі у будинку, додавати якісь вітрати, адже всі витрати до лічильника повинні входити до сумми тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії?
Якщо може, то яка методика розрахування цих теплових втрат?
Та конкретно по будинку м.Харків, просп.Лва Ландау 52-Б.
Дякую.
З повагою,
Гнатовський Юрій