Тендер на розробку ТЕО впровадження високошвидкісного руху або годі красти держбюджет

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На підставі повідомлення на офіційному сайті Міністерства Інфраструктури України про розробку ТЕО на впровадження високошвідкісного сполучення в Україні, вказано нижче: (https://mtu.gov.ua/news/29498.html)

Запит:
1. Чи володіють фахівці запрошеної італійської компанії Italferr державною українською мовою? Надайте сертифікати , про складання державного іспиту.
2. Чи будуть фахівці фірми Italferr отримувати зарплатню, як в українських державних проектних інстиутах? Надайте перелік зарплатні.
3. Чи пройдуть фахівці фірми Italferr обов'язкову сертифікацію відповідно до норматитвних документів Мінрегіонбуду? Надайте копії сертифікатів.
4. Чи мають фахівці фірми Italferr досвід проектування колій 1524мм? Надайте посилання на виконані проекти.
5. Чи знають фахівці фірми Italferr українські стандарти проектування залізниць, та стандарти суміжних галузей, з я кими стикається проектувальник під час розробки проектної документації?

З повагою,

Dmytro