Тема: фінансування НУШ у 2019/2010р.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мария Фотенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мария Фотенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Закону Про доступ до публічної інформації та у зв’язку із відсутні публічної інформації на сайті Софіївсько-Борщагівської сільської ради та на інформаційних стендах Софіївсько-Борщагівської сільської ради прошу надати мені наступну інформацію щодо :
1. Суми коштів, отриманих органом місцевого самоврядування, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа» за 2019 рік.
2. Суми коштів, витрачених органом місцевого самоврядування за 2019 рік на закупівлю:
- Дидактичних матеріалів. Суми видатків прошу надати у розрізі: сума коштів виділених за рахунок субвенцій та сума коштів виділених органом місцевого самоврядування.
- Меблів. Суми видатків прошу надати у розрізі: сума коштів виділених за рахунок субвенцій та сума коштів виділених органом місцевого самоврядування.
- Музичних інструментів та комп’ютерного обладнання. Суми видатків прошу надати у розрізі: сума коштів виділених за рахунок субвенцій та сума коштів виділених органом місцевого самоврядування
- Підвищення кваліфікації вчителів, які у 2019/2020 братимуть перші класи НУШ. Суми видатків прошу надати у розрізі: сума коштів виділених за рахунок субвенцій та сума коштів виділених органом місцевого самоврядування

З повагою,

Мария Фотенко

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment