Телеканали, газети, онлайн-видання

Олег Фіров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Бердичівська міська рада
13300, Житомирська область,
м. Бердичів, пл. Центральна 1,

Фіров Олег вікторович
10003, м. Житомир,
вул.Чуднівська 103 Б, кор.2 кв.8р.к 2блок
тел.380987423657

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно зі статтями 3, 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію.
Враховуючи викладене, прошу надати публічну інформацію, яка перебуває в розпорядженні Бердичівської міської ради, а саме: надати перелік засобів масової інформації, які працюють у Бердичівському районі, усіх форм (телеканали, газети, онлайн-видання), зазначивши щодо кожного закладу таку інформацію:
1. назва закладу
2. код ЄДРПОУ
3. Поштова адреса редакції
4. E-mail видання
5. Телефони видання
6. Прізвище, ім’я та по батькові головного редактора
7. Тираж на місяць

З повагою,

Олег Фіров