Техобслуговування комп'ютерів амбулаторій

Софія Ткачук-Миговицька

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- хто відповідає за проведення технічного обслуговування комп'ютерної техніки в амбулаторіях м.Києва, зокрема в амбулаторіях Дарницького району? Чи є графік проведення таких робіт, відповідальні за належний стан комп'ютерної техніки?

Питання викликане досвідом отримання декількох довідок: при необхідності внести зміни в документи чи роздрукувати, комп'ютери лікарів підвисають, і лікарі тратять купу часу на очікування, коли техніка запрацює. Проблема, як мені видається - через елементарну відсутність належного тех.обслуговування (вчасного оновлення драйверів, очищення дисків тощо). При цьому у лікарів нема процедури (або її розуміння) для отримання вчасної і якісної допомоги в технічному плані.

Це призводить до неякісного надання послуг (запізнення в обслуговуванні, не надані довідки, негативний моральний стан як лікарів, так і пацієнтів).

З повагою,

Софія Ткачук-Миговицька