Технічне обслуговування принтерів у школах м.Одеси

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) у вигляді інформації або чітких сканкопій:

1) За які кошти продиться технічне обслуговування принтерів (ремонт, заправка картриджів) в школах? Чи потребують заклади освіти залучення додатково внебюджетних чи інших коштів для проведення техн. обслуговування, або залучення батьківських коштів.

2) Чи передбачено тендерними договорами обслуговування оргтехніки та заправка картриджів принтерів, які знаходяться на балансі закладів середньої освіти. Контакти фірми та процедура звернення (адміністрація має напряму звертатись чи через подання клопотання до Департаменту освіту освіти?).
4) Інформацію стосовно сум, виділених для технічного обслуговування принтерів в закладах середньої освіти на 2021-2022 н.р.
5) Чи подавались керівниками школи заявки та клопотання на фінансування вищезазначених матеріалів та послуг у 2020-2021 н.р.? Прошу надати інформацію , по яким саме школам подавались заявки, а також скільки коштів було виділено (в розрізі закладів)

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді ОКРЕМО (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]